← Wstecz | Drukuj

Work Express Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 30/09/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz Przemysłowy
Miejsce pracy: Belgia / / Belgia

Opis stanowiska

  • Układanie izolacji PCV/TPO na płaskich dachach przemysłowych

  • Zgrzewanie membran hydroizolacyjnych

  • Prace wykończeniowe związane z układaniem podsufitek

Wymagania

  • Posiadasz udokumentowane, 3-letnie doświadczenie w zawodzie Dekarza?

  • Wyjeżdżałeś już na projekty zagraniczne?

  • Znasz język francuski lub angielski w stopniu komunikatywnym?

  • Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Będzie świetnie jeśli:

  • Posiadasz samochód i możesz nim wyjechać do pracy

  • Potrafisz czytać plan techniczny

  • Możesz ze sobą zabrać podstawowe narzędzia

Oferujemy

  • Zakwaterowanie GRATIS

  • Premia wynikająca ze znajomości języka francuskiego

  • DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu

  • Polską umowę o pracę na pełen etat

  • Pewne NADGODZINY

  • Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto

  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach

  • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)

  • Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania

  • Opiekę rzecznika pracownika

  • Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 2 220  euro netto miesięcznie

  • Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?  Wyślij swoje CV!

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.
Twoje CV powinno zawierać następującą  klauzulę: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

POLECAJ I ZARABIAJ

Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN.

Dane firmowe

Work Express Sp. z o.o.