← Wstecz | Drukuj

Work Express Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/09/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz - Kierownik ekipy
Miejsce pracy: Waregem / / Belgia

Opis stanowiska

  • Zarządzanie ekipą 4 polskich dekarzy, kontakt z biurem : telefoniczny i bezpośredni w sprawach dotyczących zaopatrzenia budowy w materiały, postępu prac, itd.

  • Prace dekarskie na dachach płaskich, przemysłowych

  • Kładzenie membran hydroizolacyjnych PCV i TPO

  • Zgrzewanie membran

  • Obsługa zgrzewarek do membran PCV i TPO

  • Układanie izolacji z poszanowaniem sprzętu i materiałów oraz podsufitek

Wymagania

Od pracownika na tym stanowisku wymagamy:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia na stanowisku dekarza

  • Znajomości rysunku technicznego i umiejętności czytania planów

  • Znajomości komunikatywnej / branżowej jednego z języków : angielskiego lub flamandzkiego

  • Prawa jazdy

  • Zabrania kompletu narzędzi

  • Rygorystycznego przestrzegania zasad bezpieczeństwa

  • Dbałości o detale, skrupulatności, zaangażowania

  • Łatwości komunikowania się

Mile widziane:

  • Możliwość wyjazdu na projekt własnym samochodem

Oferujemy

  • Polską umowę o pracę na pełny etat

  • Zakwaterowanie

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

  • ATRAKCYJNY DODATEK za użytkowanie własnego samochodu na projekcie

  • Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.

  • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)

  • Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Work Express Sp. z o.o.