Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

WOLF System Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Betoniarz zbrojarz (Brygadzista)
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: praca w delegacjach na terenie całej Polski

Opis stanowiska:

  • prace związane z produkcją monolitycznych zbiorników żelbetowych

  • przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków

  • zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami

  • zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole, terminowość w wykonywaniu zadań

  • dyspozycyjność do pracy na terenie całej Polski

  • mile widziana wiedza z zakresu elementów żelbetowych

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi żurawi budowlanych oraz prawo jazdy kat B i/lub CE

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę (stawiamy na długoterminową współpracę)

  • możliwość przeszkolenia zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, premie motywacyjne i dodatki

  • rozbudowany pakiet socjalny

  • dojazd na budowy, zakwaterowanie

  • przyjazną i życzliwą atmosferę

Dane firmowe

WOLF System Sp. z o.o.