Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu / Oferta z dnia: 12/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Geodety
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres podstawowych obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji geodezyjno-prawnej związanej w szczególności: z podziałami, rozgraniczeniami lub wznawianiem granic nieruchomości,

  • wykonywanie zleconych, przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego, wojewódzkie samorządowe jednostki organizacyjne lub Departamenty, innych prac geodezyjnych i kartograficznych, urządzeniowo-rolnych w zakresie, między innymi:

    • opracowywania dokumentacji geodezyjno - urządzeniowo-rolnej,

    • wykonywania prac scaleniowo-wymiennych,

    • opracowania dokumentacji geodezyjno-prawnej dla potrzeb inwestycji, remontów i konserwacji budynków i budowli oraz inwentaryzacji dróg i regulacji stanów prawnych nieruchomości zajętych pod drogi.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  1. Wykształcenie: średnie geodezyjne,

  2. znajomość ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne,

  3. znajomość zagadnień związanych z informatycznym opracowaniem prac geodezyjnych,

  4. dobra umiejętność obsługi komputera (obliczenia geodezyjne),

Wymagania dodatkowe:

  1. znajomość ustawy o scaleniu i wymianie gruntów rolnych,

  2. znajomość ustawy o samorządzie województwa,

  3. umiejętność pracy w zespole,

  4. dobra organizacja własnej pracy,

  5. znajomość programu C-Geo, Geo-Info, Autocad,

  6. znajomość programu Quantum GIS.

Wymagane dokumenty:

  1. list motywacyjny i CV,

  2. kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie oraz własnoręcznie podpisane oświadczenie i zgoda na przetwarzanie danych osobowych, których wzory dostępne są pod adresem: www.wzgik.pl/praca,

  3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, posiadane kwalifikacje,

  4. kopie świadectw pracy i/lub zaświadczenie o zatrudnieniu potwierdzające staż pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę,

  • pakiet socjalny,

  • udział w szkoleniach.

Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu