Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k. / Oferta z dnia: 29/05/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie kalkulacji cenowych, kosztorysów

  • Wyszukiwanie, ofertowanie i weryfikację wycen dostaw materiałów i usług budowlanych, w tym również branżowych

  • Analiza dokumentacji projektowej i przetargowej

  • Przygotowywanie ofert do przetargów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • samodzielności i umiejętności organizacji pracy,

  • minimum 3 letniego doświadczenia w opracowywaniu wycen dla obiektów kubaturowych, w tym doświadczenia polegającego na opracowaniu kosztorysów dla minimum 5 obiektów o wartości 20 mln netto, które zostały w wyniku sporządzenia tejże wyceny zrealizowane,

  • zainteresowania długotrwałą współpracą,

  • znajomości oprogramowania AutoCAD,

  • znajomości oprogramowania Norma,

  • znajomości procesów z zakresu robót budowlanych,

  • umiejętności czytania dokumentacji projektowej,

  • umiejętności obsługi programów z pakietu Office,

  • orientacji w rynku podwykonawców i dostawców usług i materiałów,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w doświadczonym zespole

  • stabilne zatrudnienie

  • wyposażone stanowisko pracy (niezbędne narzędzia pracy)

  • praca w przyjaznej atmosferze

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • MultiSport dla pracownika i jego rodziny

  • imprezy integracyjne

Dane firmowe

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl