← Wstecz | Drukuj

WE CAN DO HR Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/07/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szwecja

  • prace ogólnobudowlane (stawianie konstrukcji, ścianek k/g, malowanie etc.)

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • uczciwość i rzetelność.

Wymagania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę

  • wynagrodzenie związkowe 185 – 210 SEK/h brutto uzależnione od Twojego doświadczenia.

wraz z szwedzkimi dodatkami takim jak:

  • 13% od wynagrodzenie - semesterlön (urlopowe),

  • 616 SEK / miesiąc - arbetstidsförkortning (skracanie czasu pracy),

  • 4,3% od wynagrodzenia - SAF-LO pension (dodatkowe składki emerytalne),

  • narzędzia i odzież roboczą,

  • opiekę koordynatora.

Oferujemy

Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.

Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Wyślij CV i pozwól nam zająć się resztą.

Dane firmowe

WE CAN DO HR Sp. z o.o.