← Wstecz | Drukuj

WALMAR Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier robót sanitarnych
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie prac wykonywanych na budowach, w szczególności przez podwykonawców wykonujących zewnętrzne i wewnętrzne instalacje sanitarne,

  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych

  • Weryfikacja projektów

  • Organizacja i kontrola jakości, terminowości i opłacalności prac wykonywanych na budowach

  • Nadzór i koordynacja robót budowlanych podwykonawców

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej

  • Kontrola dostaw materiałów

  • Opracowanie harmonogramu dostaw materiałów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Środowiska)Gotowość do pracy w delegacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość jęz. angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD oraz MS Office

Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Szkolenia

  • Współpraca z renomowanymi kontrahentami

  • Nieustanne podnoszenie kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju

Dane firmowe

WALMAR Sp. z o.o.