Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

W.P.I.P Sp. z o.o. Sp.K. / Oferta z dnia: 01/02/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót ds. Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Jasin / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie robót branży sanitarnej instalacji zewnętrznych i wewnętrznych;

  • koordynowanie projektowo-wykonawcze projektów inwestycyjnych;

  • analizowanie zmian kosztowych w zakresie prowadzonego procesu inwestycyjnego na budowie;

  • negocjowanie kontraktów w zakresie prac z kontrahentami w trakcie realizacji;

  • optymalizowanie projektów branżowych pod kątem kosztów i jakości.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności instalacje sanitarne;

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie sieci, instalacji sanitarnych bez ograniczeń;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach przemysłowych min 5lat;

  • doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów robót branży robót sanitarnych;

  • dyspozycyjność, samodzielność w działaniu;

  • znajomość prawa budowlanego;

  • płynne posługiwanie się dokumentacją projektową;

  • biegła obsługa komputera (MS Office, Auto Cad);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);

  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;

  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy;

  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

Dane firmowe

W.P.I.P Sp. z o.o. Sp.K.