← Wstecz | Drukuj

W&BS / Oferta z dnia: 03/06/2014

O firmie

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Nasz Klient to lider w produkcji i dystrybucji urządzeń ochrony wód w Polsce od ponad 15 lat. Firma zajmuje się opracowywaniem kompleksowych rozwiązań gospodarki wodno-ściekowej, przygotowuje koncepcje, projekty i prowadzi wykonawstwo inwestycji związanych z inżynierią środowiska, buduje oczyszczalnie ścieków deszczowych, komunalnych i przemysłowych, oczyszczalnie odcieków ze składowisk odpadów oraz zajmuje się rekultywacją akwenów wodnych.

Oferowana praca

Stanowisko: MANAGER PRODUKTU DS. POMPOWNI I TŁOCZNI
Nr ref.: MPP/GD/14
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

- wsparcie Działu Rozwoju Produktu w rozwijaniu oferty produktowej (układów pompowych),
- dobór urządzeń technologicznych do realizowanych inwestycji,
- dopasowanie technologii dla realizowanych pompowni i tłoczni,
- weryfikacja dokumentacji technicznej,
- sporządzanie kosztorysów,
- udział w projektowaniu i uzgodnieniach z podwykonawcami i dostawcami,
- pomoc w przygotowaniu dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,
- wsparcie merytoryczne działu handlowego,
- kontrola jakości,
- techniczny nadzór nad pracami instalacyjnymi,
- reprezentowanie firmy w kontaktach z inwestorami i podwykonawcami.

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- znajomość technologii instalacji sanitarnych, pompowni, tłoczni,
- wykształcenie wyższe techniczne –preferowane inżynieria sanitarna,
- umiejętność obsługi programów do projektowania typu CAD,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, pozwalająca na analizę dokumentacji technicznej,
- kreatywność, inicjatywa,
- konsekwencja w działaniu, samodzielność, komunikatywność,
- umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
- premia uzależniona od efektów pracy,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- wyznaczanie nowych kierunków rozwoju zarządzanych produktów,
- zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy – komputer, telefon,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji (np. szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowania studiów podyplomowych).

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: kariera@wbspraca.pl. W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: MPP/GD/14

Dane firmowe

W&BS
Grochowa
30-731 Kraków
Email: lista@wbspraca.pl