← Wstecz | Drukuj

von Caprivi GmbH / Oferta z dnia: 07/11/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Monter instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: PołUdnie Niemiec / / Niemcy

Opis stanowiska

2.160,00.- Euro Brutto plus dieta

Wymagania

Zadania:

  • prace związane z wszystkimi powszechnie znanymi technologiami połączeń w sektorze instalacji grzewczej i sanitarnej,

  • prace hydrauliczno-instalatorskie w łazienkach i WC,

  • montaż i instalacja grzejników i kotłów,

  • znajomość instalacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych byłaby atutem,

  • samodzielna praca zgodnie z projektem i rysunkami,

  • bezpieczna praca na budowie oraz na terenie należącym do klientów prywatnych.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego-warunek konieczny,

  • świadectwo czeladnicze w zawodzie montera instalacji sanitarnych, mechanika instalacji i urządzeń techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej, montera instalacji gazowych i kanalizacyjnych lub pokrewnym,

  • wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata),

  • prawo jazdy kategorii B, jak i własny samochód będzie atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym,

  • elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność,

  • gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria , Hesja, Badenia-Wirtembergia).

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dla osób z dyplomem montera instalacji sanitarnych lub w pokrewnym zawodzie 2.160,00 Euro Brutto miesięcznie, dodatkowo dieta w wysokości od 992,00 Euro Netto miesięcznie

  • organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy,

  • organizacja przejazdów,

  • cotygodniowe zaliczki,

  • umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag,

  • doradztwo i pomoc naszego zaangażowanego zespołu również po godzinach pracy biura.

Dane firmowe

von Caprivi GmbH