← Wstecz | Drukuj

Vista Constructions Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 13/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla szalunkowy, pomocnik cieśli
Miejsce pracy: Monachium, Kolonia / / Niemcy

Opis stanowiska

  • Wykonywanie robót żelbetonowych na budowach realizowanych przez firmę Vista Constructions Sp. z o.o.

Wymagania

Wymagania

  • staż pracy w zawodzie cieśla szalunkowy – pomocnik cieśli, minimum 6 miesięcy

  • mile widziane wykształcenie zawodowe

  • umiejętność montażu szalunków systemowych oraz korzystanie z rysunków technicznych w zakresie wykonywanej pracy

Oferujemy

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie przez cały rok, umowę o pracę na pełny etat

  • dobre wynagrodzenie w EURO (1800-2300 netto) zależne od doświadczenia i umiejętności

  • terminowe wypłaty

  • dodatki socjalne na dzieci, zwrot podatku i za urlop niemiecki

  • ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w ZUS

Zapewniamy bezpłatnie

  • dojazd i powrót z kontraktu

  • badania lekarskie

  • mieszkanie, codzienne dojazdy do pracy

  • narzędzia pracy i odzież roboczą.

  • stałą opiekę polską (lekarz, meldunek)

Dane firmowe

Vista Constructions Sp. z o.o.