← Wstecz | Drukuj

VIA ASSEMBLY Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Jako Brygadzista  będziesz odpowiedzialny za koordynowanie pracy monterów na budowie, w oparciu o standardowe procedury oraz instrukcje pracy, ze szczególnym uwzględnieniem trzech priorytetów firmy:

  • bezpieczeństwa

  • jakości

  • terminowości

Ponadto będziesz odpowiedzialny między innymi za:

  • zapewnienie przestrzegania zasad BHP;

  • codzienny nadzór nad powierzoną budową;

  • branie udziału w rozwiązywaniu bieżących problemów;

  • monitoring postępu budowy;

  • kontrolowanie zużycia surowców i materiałów budowlanych;

  • odpowiedzialność za powierzone mienie firmy.

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego;

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana);

  • uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży montażu konstrukcji stalowych;

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na dłuższe wyjazdy krajowe i zagraniczne;

  • zdolność organizacji pracy sobie i innym;

  • umiejętność motywowania pracowników i delegowania zadań;

  • prawo jazdy kat. B;

  • poszukujemy osób z całej Polski.

Oferujemy

  • umowę o pracę;

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;

  • zakwaterowanie;

  • ekwiwalent pieniężny;

  • dojazd na budowę własną flotą samochodową;

  • odzież roboczą;

  • elektronarzędzia.

Dane firmowe

VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.