← Wstecz | Drukuj

UNISERV – PIECBUD SA / Oferta z dnia: 23/10/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Monter – Pracownik Budowlany
Miejsce pracy: CałA Polska / pomorskie / Polska

Wymagania

Opis stanowiska:

  • ocenianie jakości elementów montażowych,

  • miedzy innymi przygotowywanie elementów konstrukcji stalowych do montażu - konserwacja, naprawa, modernizacja oraz montaż urządzeń technologicznych,

  • analizowanie rysunków roboczych,

  • wykonywanie prac z zachowaniem zasad BHP oraz procedur obowiązujących na terenie miejsca wykonywania pracy.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w delegacji – warunek konieczny,

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowach przy realizacji obiektów przemysłowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i dyspozycyjność oraz zaangażowanie w wykonywaniu poleceń służbowych,

  • samodzielność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę na terenie całej Polski na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość szkoleń zawodowych,

  • bezpłatnie zakwaterowanie w delegacji, odzież roboczą, bezpieczne narzędzia pracy,

  • dopłatę do polisy ubezpieczeniowej pracownika.

Dane firmowe

UNISERV – PIECBUD SA