Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Unihouse S.A. / Oferta z dnia: 04/03/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Technik - Inżynier Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Bielsk Podlaski / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

4 000 - 5 000 PLN + premia

Wymagania

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:

  • Weryfikacja projektów instalacji sanitarnych oraz dokumentacji

  • Nadzorowanie i koordynowanie wykonywania instalacji sanitarnych na modułach przez firmy podwykonawcze

  • Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców

  • Współpraca z innymi działami (m.in. projektantami, pionem realizacji robót budowlanych)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego – min. średniego (preferowane wyższe)

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego i / lub rosyjskiego (znajomość języka norweskiego, szwedzkiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Dyspozycyjności do ewentualnej pracy zmianowej

  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz dokładności, odpowiedzialności i samodzielności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacj

Dane firmowe

Unihouse S.A.