Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Unihouse S.A. / Oferta z dnia: 28/02/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Inżynier Budowy z językiem szwedzkim
Miejsce pracy: Bielsk Podlaski / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

w Polsce 4 000 - 5 000 PLN + premia; w Szwecji 210 SEK/h + dodatki

Wymagania

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • współpracę z Działem Projektowym i Fabryką Domów Modułowych w Bielsku Podlaskim w zakresie przygotowania kontraktu do realizacji

  • Współpracę z kierownikiem w zakresie planowania i kierowania montażem modułów w Szwecji

  • Nadzór nad jakością prac i przestrzeganiem przepisów BHP na powierzonym odcinku

  • Nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego

  • Dobrej znajomości jęz. szwedzkiego (B2/C1) – warunek konieczny, mile widziana znajomość jęz. angielskiego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku na rynkach zagranicznych / skandynawskich – mile widziane

  • Dyspozycyjności w zakresie naprzemiennej pracy - zarówno w Fabryce UNIHOUSE w Bielsku Podlaskim, jak i na budowie szwedzkiej

  • Wskazane posiadanie polskich uprawnień budowlanych wykonawczych, doświadczenie w budownictwie drewnianym będzie dodatkowym atutem

Warunki pracy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym – miesięczne w PLN w czasie pobytu w Polsce, godzinowe w SEK oraz dodatek za wyżywienie w Szwecji

  • Zakwaterowanie w Szwecji i transport między Fabryką, a budową w Szwecji (oraz transport między Bielskiem Podlaskim, a Białymstokiem w razie potrzeby)

  • Budowa trwa zwykle ok. 6-11 miesięcy. Praca w trakcie budowy odbywa się w przybliżonych cyklach naprzemiennie: 1,5 mc na budowie oraz ok. 2tyg w Polsce.

  • Okres między budowami trwa ok. 2-4 mce w Polsce

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynaodowym zasięgu - umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju - szkolenia dofinansowane przez firmę

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do wypoczynku, karty sportowe, prywatna opieka medyczna, dodatki świąteczne, imprezy integracyjne, itp)

Dane firmowe

Unihouse S.A.