← Wstecz | Drukuj

UNIBEP S.A. / Oferta z dnia: 30/09/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót sanitarnych
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji sanitarnych prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji

  • Prowadzenie przetargu oraz wybór firm podwykonawczych

  • Sporządzanie harmonogramów oraz prowadzenie dokumentacji budowlanej

  • Prowadzenie gospodarki powierzonym sprzętem i materiałami

  • Uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych

  • Zarządzanie zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.

  • Koordynację robót sanitarnych realizowanych przez podwykonawców

  • Współpracę z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego o profilu inżynierii środowiska

  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Posiadania uprawnień budowlanych bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji sanitarne lub możliwości ich uzyskania w bieżącym roku

  • Znajomości przepisów dot. prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych oraz doświadczenia w sporządzaniu harmonogramów robót

  • Umiejętności zarządzania zespołem i delegowania zadań

  • Posiadania prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku itp.)

  • Jasno określoną ścieżkę kariery i pakiet szkoleń

  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer i telefon

  • Ciągłość pracy po zakończeniu kontraktu

  • Możliwość realizowania ciekawych inwestycji

Dane firmowe

UNIBEP S.A.