← Wstecz | Drukuj

UNIBEP S.A. / Oferta z dnia: 03/02/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót nawierzchniowych
Miejsce pracy: SuwałKi / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za:

  • Nadzór i koordynowanie powierzonych robót bitumicznych w regionie województwa warmińsko-mazurskiego oraz północnej części województwa podlaskiego,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją prac,

  • Sporządzanie harmonogramów wbudowania MMA dziennych,

  • Zarządzanie podległymi pracownikami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - min. 3 lata,

  • Wykształcenia budowlanego (wskazane wyższe, preferowane drogowe/komunikacyjne),

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office,

  • Umiejętności zarządzania zespołem, organizacji pracy i terminowości.

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym, notowanej na GPW,

  • Zdobycie cennego doświadczenia w firmie, będącej liderem w regionie w branży drogowej,

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta FitSport, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne),

  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt, samochód służbowy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, w tym udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Dane firmowe

UNIBEP S.A.