← Wstecz | Drukuj

UNIBEP S.A. / Oferta z dnia: 23/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Kontraktu
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za nadzór nad całością inwestycji poprzez:

  • nadzór nad przygotowaniem kontraktu i realizacją prac budowlanych,

  • sporządzanie i kontrolę budżetu kontraktu,

  • wybór i sporządzanie umów z podwykonawcami oraz dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty,

  • prowadzenie narad i kontakty z uczestnikami procesu inwestycyjnego,

  • nadzorowanie procesu uzyskiwania pozwoleń od służb zewnętrznych,

  • kontrolę jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż.,

  • kontrolę harmonogramu budowy oraz prowadzenie dokumentacji budowy,

  • koordynację i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenia wyższego budowlanego,

  • wskazane posiadanie uprawnień do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

  • posiadania prawa jazdy kat. B

  • zdolności analitycznych oraz umiejętności negocjacyjnych i zarządzania zespołem

  • preferowana mobilność – dyspozycyjność do objęcia kolejnych kontraktów w innych rejonach Polski

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz stabilność zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym,

  • Samochód, telefon i laptop, a w razie potrzeby mieszkanie służbowe,

  • Bogaty pakiet socjalny(m.in. karnet FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne),

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Dane firmowe

UNIBEP S.A.