← Wstecz | Drukuj

UNIBEP S.A. / Oferta z dnia: 30/09/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier przygotowania produkcji
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

  • Przygotowywanie, nadzorowanie i koordynowanie przedmiarowania na budowie,

  • Analizę oraz weryfikacja projektów budowlanych; wyłapywanie kolizji/ błędów projektowych,

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz przeprowadzanie przetargów na roboty podwykonawcze,

  • Przeprowadzanie i/lub udział w negocjacjach z podwykonawcami oraz przygotowywanie umów i list dostawców,

  • Negocjacje warunków i zakresu robót z Inwestorem w języku angielskim,

  • Koordynowanie procesów zatwierdzania materiałów na budowie,

  • Delegowanie zadań kadrze inżynierskiej i egzekwowanie ich wykonania,

  • Weryfikację rozliczeń podwykonawców.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego,

  • 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomości MS Word, MS Excel i AutoCAD, mile widziana znajomość programu Revit,

  • Umiejętności negocjacyjnych oraz analitycznych,

  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku itp.),

  • Jasno określoną ścieżkę kariery i pakiet szkoleń,

  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer i telefon,

  • Ciągłość pracy po zakończeniu kontraktu,

  • Możliwość realizowania ciekawych inwestycji.

Dane firmowe

UNIBEP S.A.