← Wstecz | Drukuj

TRUST CONSULTING HR / Oferta z dnia: 07/03/2019

Stanowisko: Kierownik Budowy / Kontraktu Branży Elektrycznej
Miejsce pracy: opolskie / Polska

Opis stanowiska

Praca w delegacji

Zadania:

  • współpraca z wykonawcami, podwykonawcami i zleceniodawcami

  • pozyskiwanie i nadzór nad podwykonawcami

  • zarządzanie jakością prac instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki, w tym kontrola bezpieczeństwa i postępu zadań

  • planowanie zadań

  • optymalizacja prac ze sprzętem

  • efektywne wykorzystanie zasobów

  • dbałość o zaplecze budowy

  • raportowanie

  • nadzór nad budżetem kontraktu

  • kontrola terminowości zaplanowanych zadań

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (instalacje elektryczne/teletechniczne/automatyka)

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • skuteczne zarządzanie zespołem

  • umiejętność pracy w grupie

  • twórcze podejście do napotykanych problemów

  • świetna znajomość AUTOCAD i pakietu MS OFFICE

  • solidność i zaangażowanie w pracy

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Nasz klient zatrudni również inżynierów bez uprawnień. Warunkiem jest doświadczenie w pracy na budowie.

Oferujemy

Firma zapewnia:

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Dodatki za pracę w delegacji

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • Opiekę medyczną

  • Ubezpieczenia grupowe

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

  • Atmosferę współpracy

Dane firmowe

TRUST CONSULTING HR