Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

TRUST CONSULTING HR / Oferta z dnia: 12/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • analiza projektów

  • współpraca z dostawcami

  • negocjacje techniczno-handlowe

  • wyceny i kosztorysy

  • podtrzymywanie relacji z klientami na etapie ofertowania i realizacji

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w firmie wykonawczej instalacji sanitarnych

  • praktyczna znajomość specyfiki pracy w dziale ofertowym bądź/i kosztorysowym

  • wiedza techniczna z zakresu rozwiązań instalacji sanitarnych

  • znajomość pakietu Ms Office, programu AutoCad oraz Normy Pro

Oferujemy

Firma zapewnia:

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Dodatki za pracę w delegacji

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • Opiekę medyczną

  • Ubezpieczenia grupowe

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

  • Atmosferę współpracy

Dane firmowe

TRUST CONSULTING HR