Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

TRUST CONSULTING HR / Oferta z dnia: 14/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy Branży Elektrycznej
Miejsce pracy: Praca W Delegacji / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • przedmiary, kosztorysy, specyfikacje, dokumentacja

  • inicjowanie kontaktów z podwykonawcami

  • koordynacja i kontrola robót

  • kontrola pracy podwykonawców

  • raportowanie

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (praca na budowie)

  • znajomość pakietu programów Ms Office oraz Autocad

  • prawo jazdy kategorii B

  • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Oferujemy

Firma zapewnia:

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Dodatki za pracę w delegacji

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Opiekę medyczną

  • Ubezpieczenia grupowe

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

  • Atmosferę współpracy

Dane firmowe

TRUST CONSULTING HR