← Wstecz | Drukuj

Trenkwalder / Oferta z dnia: 27/04/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych i CO
Miejsce pracy: Tecklenburg, Abtsteinach / / Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż instalacji sanitarnych i grzewczych,

  • układanie przewodów kanalizacyjnych oraz rur,

  • montaż systemów podtynkowych i armatury sanitarnej.

Wymagania

  • wymagane doświadczenie zawodowe,

  • samodzielne i dokładne metody pracy,

  • dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy - warunek konieczny,

  • zaletą jest prawo jazdy kat. B i własny samochód.

Oferujemy

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku - legalne zatrudnienie w Niemczech,

  • zatrudnienie i opiekę poprzez Niemiecką Agencję Pracy (opieka w języku polskim),

  • niemiecką umowę o pracę, pełne ubezpieczenie i odprowadzane wszystkie składki,

  • prawo do urlopu oraz wszystkich świadczeń pracowniczych w Niemczech np. Kindergeld,

  • zatrudnienie na pełny etat - umowa o prace tymczasową,

  • stawkę godz. 15 euro brutto,

  • dopłatę do zakwaterowania w wysokości 300 euro brutto, w dobrych warunkach (pokoje jednoosobowe),

  • organizację zakwaterowania.

Praca na terenie: Tecklenburg lub Abtsteinach.

Dane firmowe

Trenkwalder