← Wstecz | Drukuj

Trebbi Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/01/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier sanitarny
Miejsce pracy: Pabianice / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie aktywnie uczestniczyła w realizacji projektu inwestycyjnego od strony Inwestora. Do zakresu obowiązków będzie należeć koordynacja robót budowlanych firm podwykonawczych, tworzenie harmonogramów prac, sprawdzanie przerobów miesięcznych, raportowanie postępów do Kierownika Projektu, jak również udział w odbiorach robót, obsługa zmian zgłaszanych przez Generalnego Wykonawcę, nadzór nad dokumentacją projektową (sprawdzanie poprawności, kompletności i aktualności dokumentacji) oraz przestrzeganie wyznaczników w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (budownictwo)

  • Rok doświadczenia przy realizacji inwestycji budowlanych

  • Dobrej znajomości programów: MS Office, AutoCAD; znajomość MS

Project będzie atutem

  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację

  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

  • Dobrych zdolności organizacyjnych

  • Dyspozycyjności

  • Mobilność na terenie Polski będzie atutem

  • Prawa jazdy kat. B

Preferowane Wydziały: Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Oferujemy

Dołączając do naszego zespołu będziesz miał/-a możliwość:

  • Zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

  • Pracy w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i ambitnym zespole

  • Pracy nad dużymi i prestiżowymi projektami

  • Zdobycia wiedzy dotyczącej prowadzenia dużych inwestycji od strony technicznej i biznesowej

  • Wykonywania samodzielnych i odpowiedzialnych zadań w ramach prowadzonych projektów

Dane firmowe

Trebbi Polska Sp. z o.o.