← Wstecz | Drukuj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/11/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Rozliczeń Robót Budowlanych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

  • dokonywanie analiz kosztów wykonywania robót budowlanych,

  • sprawdzanie kosztorysów i przedmiarów robót,

  • rozliczanie robót budowlanych wykonywanych przez wykonawców wewnętrznych i zewnętrznych na podstawie obmiarów potwierdzonych przez inspektorów nadzoru,

  • sporządzanie wycen i kosztorysów na potrzeby wykonania robót budowlanych,

  • sporządzanie wyjaśnień w zakresie rozliczania robót,

  • prowadzenie wszystkich spraw związanych z rozliczeniami robót budowlanych wykonywanych, przez wykonawców wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (techniczne budowlane, sanitarne, architektoniczne),

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze inwestycji budowlanych przy przygotowaniu i/lub wykonawstwie robót budowlanych np. w obszarach: rozliczeń, kosztorysowania, ofertowania, roszczeń,

  • udział w szkoleniach z zakresu przepisów i zagadnień kosztorysowych, prawa zamówień publicznych,

  • znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych i Kodeksu postępowania administracyjnego,

  • znajomość obsługi programów: Word na poziomie dobrym , Excel i programów kosztorysowych (np. NormaPro) na poziomie zaawansowanym, AutoCAD na poziomie podstawowym,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • sumienność, rzetelność, wysoki poziom etyki zawodowej.

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, druga na czas określony 7 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony),

  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • opiekę medyczną, dostęp do ubezpieczenia na życie oraz karnetów sportowych,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Dane firmowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.