Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Przygotowania Robót
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:

  • opracowywanie dokumentów w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych na realizację zadań inwestycyjnych i remontowych (w zakresie dokumentacji i robót budowlanych),

  • opracowywanie i przygotowywanie do zawierania porozumień w zakresie koordynacji robót z innymi jednostkami i podmiotami,

  • prowadzenie spraw związanych z podpisywaniem umów i aneksów w zakresie innych komórek biura,

  • dopełnianie niezbędnych formalności związanych z realizacją robót m.in. w zakresie usuwania kolizji z obiektami infrastruktury technicznej, zgłoszeń i zawiadomień organów i urzędów.

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w godzinach 7.00 – 15.00,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,

  • możliwość darmowych przejazdów całą komunikacją miejską,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),

  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Oferujemy

A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (ekonomicznego, technicznego, prawnego, administracyjnego),

  • min.3 lat doświadczenia na stanowisku związanym z przygotowaniem umów lub dokumentów w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych w obszarze inwestycji budowlanych lub w wydziałach jednostek administracyjnych/urzędach,

  • znajomości przepisów z zakresu prawa zamówień publicznych i Kodeksu postępowania administracyjnego popartych udziałem w odpowiednich szkoleniach,

  • znajomości obsługi urządzeń biurowych oraz programów: Word, Excel, PowerPoint, Ms Project - na poziomie dobrym,

  • samodzielności, operatywności, umiejętności organizacji pracy własnej.

Dane firmowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.