← Wstecz | Drukuj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Energetyki
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

  • sprawowanie kontroli nad realizacją zadań utrzymania w zakresie infrastruktury energetycznej, trakcyjnej i towarzyszącej,

  • weryfikacja i/lub opracowywanie oraz kontrola realizacji zasad utrzymania infrastruktury Spółki,

  • opracowywanie/analiza raportów i ocen dotyczących wykonywanych czynności eksploatacyjnych ocen dotyczących zdarzeń niepożądanych w infrastrukturze energetycznej, trakcyjnej
    i towarzyszącej Spółki,

  • udział i koordynacja prac związanych z działalnością badawczo – rozwojową w dziedzinie infrastruktury energetycznej i trakcyjnej Spółki,

  • obsługa zgłoszeń dotyczących elementów infrastruktury energetycznej, trakcyjnej i towarzyszącej

  • kwalifikowanie obiektów budowlanych Spółki (tramwajowej trakcji elektrycznej, podstacji trakcyjnych instalacji elektrycznych w budynkach) do wykonania odpowiedniego zakresu modernizacji lub remontu,

  • udział w komisjach technicznych, przeglądach i odbiorach robót.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne, energetyka transport),

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z zarządzaniem infrastrukturą lub procesem budowlanym, jako pracownik naukowy lub projektant branży energetycznej lub pracownik elektrycznego transportu szynowego,

  • Świadectwo Kwalifikacyjne Dozoru: uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych powyżej 1 kV

  • znajomość przepisów z zakresu prawa energetycznego, budowlanego, zamówień publicznych,

  • umiejętność obsługi programów: MS Word, Excel, Outlook na poziomie dobrym,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność współpracy, zrządzania procesami i prowadzenia dokumentacji.

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, druga na czas określony 7 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony)

  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • opiekę medyczną, dostęp do karnetów sportowych oraz ubezpieczenia na życie,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Dane firmowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.