← Wstecz | Drukuj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/10/2018

Stanowisko: Specjalista ds. Dokumentacji Branży Teletechnicznej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

  • zapewnienie wykonania inwestycji i remontów infrastruktury- obiektów budowlanych Spółki w zakresie dokumentacji teletechnicznej (sieci LAN, systemów kontroli dostępu, instalacji monitoringu wizyjnego, systemów sygnalizacji pożarowej, kanalizacji teletechnicznej),

  • sprawowanie nadzoru nad wykonaniem i rozliczeniem dokumentacji teletechnicznej,

  • przygotowywanie danych wyjściowych do zlecenia opracowania dokumentacji projektowej, w tym opisu merytorycznego, w zakresie branży teletechnicznej,

  • prowadzenie spraw związanych z uzyskiwaniem kompletnych dokumentacji projektowych,

  • nadzór nad realizacją umowy na wykonanie dokumentacji,

  • uzgadnianie dokumentacji w zakresie branży teletechnicznej,

  • odbiór dokumentacji,

  • załatwianie spraw związanych z zatwierdzaniem dokumentacji projektowej przez właściwe organy,

  • załatwianie formalności niezbędnych do uzyskania decyzji zezwalającej na realizację robót budowlanych,

  • udział w konsultacjach społecznych,

  • przygotowanie okresowych raportów z realizacji inwestycji i remontów.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (telekomunikacja lub kierunki pokrewne),

  • roczne doświadczenie (mile widziane 3 letnie) pracy w branży teletechnicznej: w obszarze inwestycji budowlanych, biurze projektowym, przy wykonawstwie robót budowlanych jako inżynier budowy

  • znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych i Kodeksu postępowania administracyjnego,

  • dobra znajomość obsługi programów: AutoCAD, Word, Excel, programów kosztorysowych (np. NormaPro),

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, druga na czas określony 7 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony),

  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • opiekę medyczną, dostęp do karnetów sportowych oraz ubezpieczenia na życie,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Dane firmowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.