← Wstecz | Drukuj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/07/2019

Stanowisko: Specjalista ds. Dokumentacji Branży Elektrycznej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:

  • przygotowywanie danych wyjściowych do zlecenia opracowania dokumentacji projektowej, w tym opisu merytorycznego, w zakresie branży elektrycznej,

  • prowadzenie spraw związanych z uzyskiwaniem kompletnych dokumentacji projektowych,

  • nadzór nad realizacją umowy na wykonanie dokumentacji,

  • uzgadnianie dokumentacji w zakresie branży elektrycznej,

  • odbiór dokumentacji branży elektrycznej od firm realizujących dokumentację na zleceni Spółki,

  • załatwianie spraw związanych z zatwierdzaniem dokumentacji projektowej przez właściwe organy,

  • załatwianie formalności niezbędnych do uzyskania decyzji zezwalającej na realizację robót budowlanych (pozwolenie na budowę, zgłoszenie robót niewymagające uzyskania pozwolenia na budowę, Zezwolenie na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRID),

  • przygotowanie okresowych raportów z realizacji inwestycji,

  • udział w konsultacjach społecznych.

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca w godzinach 7.00 – 15.00,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,

  • możliwość darmowych przejazdów całą komunikacją miejską,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),

  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Oferujemy

A od Ciebie oczekujemy:

  • wyższego technicznego (elektrotechnika),

  • 3 lat doświadczenia w obszarze inwestycji budowlanych; biurze projektowym, przy wykonawstwie robót budowlanych (inżynier budowy),

  • znajomości przepisów i zagadnień budowlanych, kosztorysowych, administracyjnych, zamówień publicznych (przepisów z zakresu prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych
    i Kodeksu postępowania administracyjnego),

  • doświadczenia w zakresie energetyki trakcyjnej- sieci i podstacje trakcyjne (mile widziane),

  • umiejętności pracy w zespole,

  • znajomości obsługi urządzeń biurowych oraz w stopniu dobrym programów: AutoCAD, Word, Excel, programów kosztorysowych (np. NormaPro).

Dane firmowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.