← Wstecz | Drukuj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/11/2018

Stanowisko: Inspektor Nadzoru Inwestorskiego Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

  • opracowywanie opisów przedmiotów zamówienia na wybór wykonawcy robót budowlanych branży sanitarnej,

  • załatwianie wszelkich formalności niezbędnych do rozpoczęcia robót budowlanych, w tym umów z Gestorami sieci,

  • wykonywanie czynności inspektora nadzoru inwestorskiego, określonych w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane, w zakresie robót budowlanych branży sanitarnej,

  • nadzorowanie i odbiór robót branży sanitarnej, wykonanych przez wykonawców zewnętrznych i wewnętrznych,

  • przygotowanie właściwych dokumentów w zakresie merytorycznym w razie zaistnienia podstaw do zmiany umowy,

  • kontrola jakości robót i zastosowanych urządzeń i materiałów budowlanych,

  • kontrola ilości i wartości wykonanych robót przed odbiorem zakończonego przedmiotu umowy,

  • załatwianie formalności związanych ze sprawdzaniem i dopuszczaniem do eksploatacji, obiektów lub urządzeń oraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie,

  • przekazywanie obiektów do użytkowania, w tym do Gestorów sieci,

  • przygotowywanie okresowych raportów z realizacji inwestycji i remontów.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (techniczne: inżynieria środowiska, energetyka),

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze inwestycji budowlanych np. w nadzorze budowlanym (inspektor) lub przy wykonawstwie robót budowlanych (inżynier budowy),

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • udział w szkoleniach z zakresu przepisów i zagadnień budowlanych, kosztorysowych, administracyjnych, zamówień publicznych,

  • znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych i KPA,

  • znajomość obsługi programów: Word, Excel, AutoCAD na poziomie dobrym, programów kosztorysowych (np. NormaPro) na poziomie podstawowym,

  • myślenie analityczne,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • wysoki poziom etyki zawodowej.

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, druga na czas określony 7 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony),

  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • opiekę medyczną, dostęp do ubezpieczenia na życie oraz karnetów sportowych,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Dane firmowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.