← Wstecz | Drukuj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 20/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Diagnosta torów
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • praca na ½ etatu

  • analiza otrzymanych wyników i ich raportowanie przełożonemu

  • odbiór złączy spawanych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne: kolejowe, mechaniczne, budowlane,

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy przy budowie lub eksploatacji torowisk,

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • znajomość programów komputerowych: MS Word, MS Outlook na poziomie podstawowym,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • aktualne uprawnienia do badań VT2, PT2 lub MT2, UT2 wg PN EN ISO 9712.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, druga na czas określony 7 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony),

  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • opiekę medyczną, dostęp do karnetów sportowych,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w systemie trzyzmianowym w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00.

Dane firmowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.