Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

TRAKT SP. Z O.O. SP.K. / Oferta z dnia: 25/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Geolog
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie dokumentacji geologicznej niezbędnej do projektowania przy budowie lub przebudowie obiektów komunikacyjnych,

  • udział w badaniach tomografii elektrooporowej gruntów.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe kierunkowe,

  • uprawnienia geologiczne w kategorii V i/lub VII i/lub XI/XII/XIII,

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, AutoCAD),

  • umiejętność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość obsługi systemu tomografii elektrooporowej ARES II

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne uzależnione od wyników pracy,

  • pracę w renomowanej firmie gwarantującej stabilność zatrudnienia,

  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikację pracownika,

  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników,

  • komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii,

  • pozapłacowe dodatki tj. świeże owoce, kawa, herbata,

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów tj. karta multisport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe na preferencyjnych warunkach,

  • cykliczne imprezy integracyjne ogólnofirmowe oraz zespołowe.

Dane firmowe

TRAKT SP. Z O.O. SP.K.