← Wstecz | Drukuj

TRAKCJA S.A. / Oferta z dnia: 27/09/2021

Stanowisko: Kierownik Działu Przygotowania Produkcji (branża budowlana)
Miejsce pracy: GorzóW Wielkopolski / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

NA TYM STANOWISKU, BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • Pozyskiwanie i obsługa podwykonawców, przygotowywanie zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji.

  • Nadzór nad wykonaniem Umów Podwykonawczych w zakresie terminów obowiązywania oraz ważności i form zabezpieczeń należytego wykonania Umowy.

  • Wstępna wycena robót dodatkowych przy współpracy z kierownictwem kontraktu i działem wycen i kalkulacji.

  • Przygotowywanie aktualizacji budżetów, wynikających z aktualizacji kontraktacji, przy ścisłej współpracy z Kontrolerem Finansowym Kontraktu.

  • Koordynacja i kontrola zadań Specjalistów Działu Przygotowania Produkcji.

  • Przygotowanie dokumentów związanych ze zgłoszeniem wystąpienia incydentu na szkodę Spółki zgodnie z obowiązującą w tym zakresie procedurą.

Wymagania

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI POSIADASZ:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym.

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności.

  • Doświadczenie w procesie wycen i kontraktacji.

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel.

  • Gotowość do pracy na kontraktach realizowanych na terenie całej Polski – warunek konieczny.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

  • Inicjatywa i przedsiębiorczość, komunikatywność, operatywność.

Dane firmowe

TRAKCJA S.A.