← Wstecz | Drukuj

TRAKCJA PRKiI S.A. / Oferta z dnia: 23/12/2019

Stanowisko: Specjalista ds. administracyjnych kontraktu budowlanego
Miejsce pracy: Stargard / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie korespondencji z Zamawiającym, Podwykonawcami, Usługodawcami i Dostawcami.

  • Dbanie o właściwy obieg informacji między Wykonawcą a Podwykonawcami.

  • Prowadzenie spraw organizacyjnych związanych z realizowanym Kontraktem.

  • Nadzór nad obiegiem i archiwizacja dokumentów dot. realizacji zadania - prowadzenie biura Kontraktu.

  • Przygotowywanie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych z postępu prac na budowie.

  • Ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej.

  • Obsługa serwera i skrzynki współdzielonej.

  • Wysyłanie i odbieranie listów na poczcie, zamawianie kuriera.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe (licencjat).

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży budowlanej – warunek konieczny!

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją projektową / biurową.

  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów, mile widziane budowlanych.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, Word i Power Point.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność ustalania priorytetów i ich skutecznej realizacji.

  • Dokładność i skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.

  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Dane firmowe

TRAKCJA PRKiI S.A.