← Wstecz | Drukuj

TRAKCJA PRKiI S.A. / Oferta z dnia: 08/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Majster budowy w branży energetycznej
Miejsce pracy: WrocłAw, WałBrzych, Legnica, Jelenia GóRa, Lubin, GłOgóW, ŚWidnica, BolesłAwic, OleśNica, DzierżOnióW, OłAwa, Zgorzelec, Bielawa, KłOdzko, Jawor, ŚWiebodzice, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna GóRa, ZłOtoryja, Trzebnica, Bogatynia, ChojnóW, Strzelin / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Realizacja prac na kontraktach energetyki kolejowej i zawodowej na terenie całego kraju;

  • Organizacja pracy i nadzór nad terminowością wykonywania zadań, realizowanych przez podległe brygady robocze;

  • Przygotowywanie zamówień materiałowych;

  • Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników.

Wymagania

Wymagania

  • Wyższe średnie o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym;

  • Dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność kierowania pracownikami i bardzo dobra organizacja pracy;

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.

Oferujemy

Oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bony świąteczne);

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;

  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Dane firmowe

TRAKCJA PRKiI S.A.