← Wstecz | Drukuj

TRAKCJA PRKiI S.A. / Oferta z dnia: 10/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant (branża elektroenergetyczna)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie procesu przygotowania oferty zgodnie z procedurami firmy i wymogami rynku.

  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych przetargu.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami, dostawcami oraz oferentami.

  • Wysyłanie zapytań ofertowych, dbałość o kompleksową obsługę procesu.

  • Negocjowanie warunków handlowych na potrzeby przygotowywanych ofert.

  • Analiza i wybór najkorzystniejszych ofert, przygotowywanie zestawień.

  • Tworzenie wstępnego harmonogramu rzeczowo-finansowego.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne o profilu budowlanym lub elektrycznym (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem).

  • Podstawowa znajomość rynku elektroenergetycznego i budowlanego.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane ale nie konieczne).

  • Doświadczenie przy realizacji projektów, procesu produkcji lub projektowania rozdzielnic DC i AC.

  • Mile widziana znajomość obsługi systemów CAD 2D i 3D.

  • Czynne prawo jazdy kat. B (wyjazdy w teren).

  • Umiejętność współpracy w zespole.

  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów.

  • Zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport).

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.

  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Dane firmowe

TRAKCJA PRKiI S.A.