← Wstecz | Drukuj

TRAKCJA PRKiI S.A. / Oferta z dnia: 09/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy w branży torowej
Miejsce pracy: SkoczóW I Okolice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i ewidencjonowanie wniosków o zatwierdzenie materiałów.

  • Przygotowanie przedmiarów i obmiarów robót.

  • Sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i sprzętu w oparciu o harmonogram robót.

  • Przygotowywanie protokołów odbiorów częściowych i końcowych.

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej.

  • Kompletowanie operatów kolaudacyjnych.

  • Opracowanie planów zapewnienia jakości.

  • Kompletowanie dokumentacji do pozwolenia na użytkowanie.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, o kierunku budownictwo.

  • Mile widziane doświadczenie przy realizacji kontraktów z zakresu infrastruktury kolejowej lub drogowej.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad, MS Project.

  • Duże zaangażowanie w wykonywane działania.

  • Wykonywanie obowiązków w sposób systematyczny i uporządkowany.

  • Umiejętność ustalania priorytetów i ich skutecznej realizacji.

Oferujemy

Oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.

  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Dane firmowe

TRAKCJA PRKiI S.A.