← Wstecz | Drukuj

TRAKCJA PRKiI S.A. / Oferta z dnia: 08/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektromonter
Miejsce pracy: BiałYstok, SuwałKi, ŁOmżA, AugustóW, Bielsk Podlaski, ZambróW, Grajewo, HajnóWka, SokółKa, ŁApy, Siemiatycze, WasilkóW, Kolno, MońKi, Czarna BiałOstocka, Wysokie Mazowieckie, Choroszcz, DąBrowa BiałOstocka, Sejny, Ciechanowiec, SupraśL, BrańSk, Lipsk / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

  • Prace związane z budową, konserwacją i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na kontraktach kolejowych (podstacje trakcyjne, linie zasilające, itd.) na terenie całego kraju;

  • Budowa kablowych i napowietrznych linii energetycznych nn i WN;

  • Realizacja bieżących zadań związanych z montażem urządzeń elektroenergetycznych, rozdzielnic, oświetlenia ulic.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe, o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym;

  • Dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Uprawnienia SEP „E”;

  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości;

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie całej Polski;

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole;

  • Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

Oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bony świąteczne);

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;

  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Dane firmowe

TRAKCJA PRKiI S.A.