← Wstecz | Drukuj

Track Tec SA / Oferta z dnia: 06/02/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Technolog betonu
Miejsce pracy: SuwałKi / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie i koordynowanie systemu Zakładowej Kontroli Produkcji.

  • Kontrola jakości materiałów do produkcji - organizowanie oraz zabezpieczanie techniczne odbiorów     jakościowych i orzekanie o jakości wyrobów.

  • Prowadzenie audytów z dostawcami.

  • Organizowanie współpracy z odbiorcami oraz organami zewnętrznymi w zakresie trybu odbiorów i metod badania wyrobów.

  • Opracowywanie i utrzymanie pełnej dokumentacji normalizacyjnej, technicznej i prawnej w stałej     aktualności, dotyczącej typów i jakości produkowanych wyrobów, ich cech użytkowych, warunków odbioru.

  • Organizowanie i nadzorowanie prac Laboratorium.

  • Wypracowanie receptur mieszanin odpowiednich wobec poziomu technicznego.

  • Kontrola wzorcowania urządzeń do pomiarów.

  • Doskonalenie procesów technologicznych produkcji, w tym stałe doskonalenie norm zużycia materiałów.

  • Prowadzenie prac związanych z postępem technicznym i wynalazczością pracowniczą oraz ochrona własności przemysłowej.

  • Prowadzenie prac związanych z modernizacją technologii procesów produkcyjnych.

  • Współpraca z placówkami naukowo - badawczymi w zakresie badań materiałów, surowców, technologii i wyrobów gotowych.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego (budownictwo, ceramika).

  • Min. 3 letniego doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku.

  • Dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego.

  • Odpowiedzialności, kreatywności i dużego zaangażowania.

Oferujemy

Pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości rozwoju zawodowego, szkolenie zawodowe  w Niemczech, atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Dane firmowe

Track Tec SA