← Wstecz | Drukuj

TP TELTECH Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/11/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu ds. Inwestycji
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • nadzór procesu inwestycyjnego w zakresie budowy sieci światłowodowych

  • identyfikacja niezbędnych zasobów do realizacji zadań inwestycyjnych

  • kompletacja i weryfikacja merytoryczna dokumentów do zgłoszenia zakończenia zadania

  • nadzorowanie prac i monitorowanie postępów, współpraca operacyjna w celu rozwiązania napotkanych problemów przy zachowaniu optymalnych kosztów i czasu realizacji

  • bieżące raportowanie procesu inwestycyjnego

Wymagania

Wymagania:

  • średnie techniczne lub wyższe w zakresie specjalności teletechnicznej, elektrycznej, budowlanej

  • doświadczenie w budowaniu, odbiorach sieci światłowodowych

  • mile widziane doświadczenie we współpracy z projektantami i wykonawcami inwestycji telekomunikacyjnych

  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu

  • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office

  • komunikatywność i samodzielność w działaniu

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym etacie lub B2B

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna; karta sportowa

  • narzędzia pracy odpowiednie do wykonywanego zakresu

  • szkolenia zapewniające rozwój

  • ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego

Dane firmowe

TP TELTECH Sp. z o.o.