← Wstecz | Drukuj

TP TELTECH Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 30/05/2018

Stanowisko: Kierownik Projektu ds. Budowy Infrastruktury Sieciowej Mobile
Miejsce pracy: Sosnowiec / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • przygotowanie i realizacja procesu inwestycyjnego budowy i przebudowy infrastruktury budowlanej stacji bazowych telefonii komórkowej

  • nadzór nad procesem poszukiwania nowych lokalizacji

  • nadzór nad ustalaniem warunków pozyskania nowych lokalizacji zgodnie z procedurami Inwestora

  • koordynacja procesu administracyjno-prawnego związanego z przygotowaniem inwestycji, w szczególności uzyskanie niezbędnych pozwoleń, opinii i ekspertyz, kontakty z władzami lokalnymi oraz właścicielami terenów pod budowę

  • współudział w stworzeniu koncepcji budowlanej stacji bazowej oraz weryfikacja zgodności dokumentacji projektowej z wewnętrznymi wytycznymi

  • koordynacja działań wykonawców prac inwestycyjnych

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie  w zakresie budownictwa ogólnego

  • praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego

  • umiejętność kosztorysowania

  • mobilność i elastyczność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu

  • swobodna obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office w tym AUTOCAD

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie uprawnień budowlanych wykonawczych

  • znajomość zasad projektowania, budowy i eksploatacji stacji bazowych i podstawowych zasad funkcjonowania sieci telefonii komórkowej

  • praktyka w zakresie konstrukcji, zasilania i wentylacji obiektów telefonii komórkowej

  • doświadczenie lub umiejętności w zakresie prowadzenia inwestycji liniowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa

  • telefon służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy

  • samochód służbowy

  • ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego

Dane firmowe

TP TELTECH Sp. z o.o.