THOR Industriemontagen GmbH&Co. KG / Oferta z dnia: 05/11/2018

Stanowisko: Hydraulik - Monter Instalacji Sanitarnych - Wentylacyjnych i Grzewczych
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych - obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, bloki mieszkalne

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe - mile widziane

  • min. roczne doświadczenie jako monter instalacji sanitarnych i grzewczych lub wentylacji i klimatyzacji

  • organizujemy również bezpłatne, branżowe KURSY j. niemieckiego we Wrocławiu

  • prawo jazdy kat. B- UWAGA - NIE wymagamy własnego SAMOCHODU - oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie brutto od 11,76 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h

  • dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy

  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS - status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych

  • samochód służbowy dla każdej brygady wraz z kartą paliwową

  • profesjonalny sprzęt do pracy

  • odzież roboczą firmy engelbert strauss

  • organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień

  • BEZPŁATNY kurs j. niemieckiego we Wrocławiu

  • SZKOLENIA produktowe oraz językowe w naszym oddziale w Niemczech za wynagrodzeniem wraz z darmowym kwaterunkiem i wyżywieniem

Dane firmowe

THOR Industriemontagen GmbH&Co. KG