THOR Industriemontagen GmbH&Co. KG / Oferta z dnia: 29/11/2019

Stanowisko: Brygadzista Majster w branży instalacji grzewczych i sanitarnych ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

Potrzebujemy Pana/i wsparcia przy:

  • koordynacji, kierowaniu i wdrażaniu około 5 do 10 monterów w poszczególnych zespołach

  • współpracy przy montażu, konserwacji i uruchomieniu instalacji

  • dbaniu o najwyższą jakość obsługi i zadowolenie klienta na miejscu

Wymagania

Te cechy charakteryzują idealnego majstra w branży instalacji grzewczych i sanitarnych ze znajomością języka niemieckiego:

  • dobra znajomość języków niemieckiego i polskiego

  • dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe np. jako mechanik instalacji grzewczych, sanitarnych i klimatyzacyjnych i/lub wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w koordynacji i kierowaniu monterami

  • gotowość do prac montażowych i prawo jazdy kat. B

  • zorientowanie na klienta i świadczenie wysokiej jakości usług

Oferujemy

Pakiet pracowniczy THOR®:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dieta

  • do 30 dni urlopu w roku

  • samochód firmowy z kartą paliwową

  • prawo do niemieckiej emerytury po 5 latach pracy

  • dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe

  • wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i maszynowe

  • praca w stałych zespołach

  • elastyczne modele pracy

  • odzież robocza od engelbert strauss®

  • indywidualna polskojęzyczna osoba do kontatu, równiez w weekendy

  • organizacja zakwaterowania na miejscu pracy przez pracodawcę

  • środki ochrony indywidualnej

  • PLUS CARD (status pacjenta prywatnego dla Pana/i oraz rodziny w niemieckich klinikach partnerskich.)

  • możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji w Akademii THOR®

  • firmowe ubezpieczenie emerytalne

  • nagrody specjalne w sklepie THOR&more

Dane firmowe

THOR Industriemontagen GmbH&Co. KG