← Wstecz | Drukuj

TG Instalacje Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/12/2018

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży / Handlowiec Stacjonarny
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa klienta (dyspozycje, faktury)

  • Wydawanie i rozkładanie towaru

  • Przygotowywanie oferty handlowej oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów zgodnie z potrzebami klienta

  • Nawiązywanie kontaktów z klientami

  • Realizacja zadań wynikających z bieżącej działalności oddziału

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Mile widziana znajomość branży instalacyjno-grzewczej

  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)

  • Znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę na pełen etat w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dane firmowe

TG Instalacje Sp. z o.o.