← Wstecz | Drukuj

Termoheat Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 28/05/2017

Stanowisko: Monter instalacji sanitarnych / grzewczych - Spawacz/ Hydraulik
Miejsce pracy: Flandria / zagranica / Polska

Opis stanowiska

- Montaż Instalacja CO/WO/KAN
- Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach biurowych i przemysłowych.

OFERUJEMY:

- Długoterminowe zlecenia z możliwością pracy w nadgodzinach.
- Zapewniamy organizacje pracy przez koordynatora dwujęzycznego na miejscu.
- Organizujemy i opłacamy zakwaterowanie.
- Firma opłaca Belgijska premię PDOK dla każdego pracownika.

Wymagania

- Minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie
- Doświadczenie w spawaniu gazowym mile widziane
- Doświadczenie w montażu instalacji c.o., wod - kan, gazowych
- Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Podstawowa znajomość języka obcego
- Prawo jazdy kat. B i samochód na dojazd na budowy jako warunek konieczny (zwrot kosztów za przejazdy)
- Jesteśmy również zainteresowani samodzielnymi ekipami 2-osobowymi z własnym środkiem transportu.

Dane firmowe

Termoheat Sp. z o.o. Sp. k.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-instalacji-sanitarnych-grzewczych-spawacz-hydraulik/flandria/14059912