← Wstecz | Drukuj

Termika Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 21/01/2021

Stanowisko: Specjalista ds. kosztorysowania (kosztorysant) / Specjalista ds. ofertowania (oferent) instalacji sanitarnych oraz HVAC
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i kompleksowe przygotowywanie ofert przetargowych inwestycji budowlanych w branży sanitarnej (wentylacja, klimatyzacja)

  • Analiza dokumentacji ofertowo-projektowej

  • Sporządzanie przedmiarów robót instalacyjnych

  • Przygotowywanie i kierowanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców prac instalacyjnych oraz negocjacje cen

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość branży sanitarnej (wentylacja, klimatyzacja) oraz cen i kosztów materiałów instalacyjnych, kosztów usług

  • Doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów na bazie specyfikacji technicznej i architektonicznej

  • Znajomość programu AutoCad oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office / Excel

  • Znajomość programu NORMA PRO lub tożsamych programów kosztorysowych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Skrupulatność i dokładność oraz umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy (terminowość)

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ciekawą pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

Termika Sp. z o.o.