← Wstecz | Drukuj

TEKNOBUD Tomasz Krulikowski / Oferta z dnia: 22/11/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzorowanie prac związanych z budową,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • organizacja i koordynacja prac podległych pracowników,

  • współpraca z podwykonawcami,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlano-drogowe, drogi szynowe – mile widziane,

  • uprawnienia kolejowe – mile widziane,

  • co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu robót budowlanych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat.B,

  • znajomość programu AUTO CAD (mile widziane).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę na pełny etat, satysfakcjonujące środowisko pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • aktualnie praca w Warszawie, prowadzimy budowy na terenie całego kraju więc należy brać pod uwagę wyjazdy w delegacje, firma zapewnia mieszkanie.

Dane firmowe

TEKNOBUD Tomasz Krulikowski