← Wstecz | Drukuj

TECHWIND Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Monter / Pomocnik Montera urządzeń dźwigowych
Miejsce pracy: Miszewo / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Pomoc przy montażu i uruchamianiu urządzeń dźwigowych

  • Pomoc przy przeprowadzaniu remontów urządzeń dźwigowych

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości pracy

  • Udział w badaniach odbiorczych UDT

  • Montaże na terenie całej Polski oraz za granicą

Wymagania

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

  • Gotowości do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę (montaże w Polsce jak i za granicą)

  • Terminowość, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków oraz chęć uczenia się

Oferujemy

Oferujemy:

  • Przygotowywanie – nauka w celu podjęcia pracy na samodzielnym stanowisku montera wind

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Wynagrodzenie ustalane na podstawie posiadanego doświadczenia

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju w innych obszarach, działach przedsiębiorstwa

  • Spotkania, wyjazdy integracyjne

  • Duża różnorodność prowadzonych projektów

Dane firmowe

TECHWIND Sp. z o.o.