← Wstecz | Drukuj

Tebodin Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 01/06/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Projektanta branży sanitarnej
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • czynny udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej

  • wykonywanie obliczeń

  • sporządzanie opisów technicznych

  • wykonywanie rysunków w programie AutoCAD

  • współpraca z projektantami i członkami zespołu projektowego

Wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku Inżynieria Środowiska

  • 1-2-letnie doświadczenie w zakresie projektowania,

  • mile widziane doświadczenie w branży HVAC

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość oprogramowania REVIT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w pracy nad dużymi i złożonymi projektami,

  • możliwość pracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym.

Dane firmowe

Tebodin Poland Sp. z o.o.