← Wstecz | Drukuj

TBS Consulting / Oferta z dnia: 25/06/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu ds. instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • koordynacja robót montażowych w oparciu o wymagania kontraktu,

  • weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań, wprowadzanie poprawek w oparciu o standardy firmy,

  • nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów,

  • dbałość o przestrzeganie harmonogramu robót,

  • utrzymywanie stałego kontaktu z Generalnym Wykonawcą i Inwestorem oraz Podwykonawcą,

  • udział w naradach budowlanych i koordynowanie prac firm podwykonawczych w zakresie jakości i terminowości realizacji prac,

  • dbanie o realizację budżetu kontraktu, rozliczenia miesięczne kontraktów na podstawie miesięcznych protokołów przerobowych; rozliczanie podwykonawców oraz poddostawców,

  • wykonywanie zamówień niezbędnych elementów w fabryce oraz u dostawców zewnętrznych,

  • przeprowadzenie odbioru końcowego wykonanych prac na rzecz Generalnego Wykonawcy i/lub Inwestora, przekazanie dokumentacji powykonawczej;

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w wykonawczej firmie związanej z realizacją projektów w sektorze oddymiania, HVAC&R,

  • Uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo), w trakcie wyrabiania lub z możliwością ich wykonania,

  • gotowość do częstych podróży służbowych w regionie Zachodniej Polski (od Szczecina do Opola), możliwe sporadyczne wyjazdy poza wymienionym regionem,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i gotowość realizacji od kilku do kilkunastu kontraktów w jednym czasie,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferta:

  • zatrudnienie u międzynarodowego, renomowanego producenta systemów oddymiania mechanicznego, grawitacyjnego oraz HVAC&R.

  • wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet premiowy i prowizyjny, uzależniony od wyników finansowych danego kontraktu,

  • telefon, komputer, samochód służbowy z możliwością wykorzystania także do użytku prywatnego,

  • prywatna opieka medyczna.

Dane firmowe

TBS Consulting